Hakkımızda

Anadolu Araç Kiralama, Malatya'nın en büyük ve en geniş araç sınıfına sahip firmasıdır.Firmamızdan Dünya'nın lider araç markalarının ekonomik, orta ve üst grup araçlarını ayrıntılı şekilde sitemizden veya müşteri danışmanlarımız aracılığı ile inceleyebilir ve kiralamak istediğiniz aracı bütçenize uygun şekilde bulabilirsiniz.Ödediğiniz ücret sizlere kaliteli ve en iyi hizmet şeklinde dönüş sağlayacaktır.

2012 Yılında kurulan Anadolu Otomotiv her geçen gün kendini yenilemeyi hedef olarak gören ve müşteri memnuniyetini ve müşteri görüşlerini önemseyen bir araç kiralama firmasıdır.

Anadolu Araç Kiralama bünyesindeki araçlar en az 2015 model olup her yıl belirli takvimlerde yenilenmektedirler.

Amacımız hızla büyüyen araç kiralama sektöründe, kaliteli hizmeti uygun fiyat seviyesi ile birleştirerek ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak, lider marka olmaktır.

Firmamız her zaman , ödenen paranın karşılığını en iyi şekilde vermeye çalışmaktadır.. Şimdi de herşeyin kontrolünüz altında olmasını sağlamak ve bütçenizden tasarruf etmenize yardımcı olmak amacıyla tasarlanmış, herşey dahil ücretlerimiz, ön ödeme seçeneklerimiz ve çeşitli ödeme yöntemlerimizle hizmetinizdeyiz.

Kiraladığınız araçla ilgili herhangi bir endişe duymamanız için tüm araçlarımız, her bir kiralama öncesinde güvenlik açısından kontrol edilmekte ve temizlenmektedir. Ve filomuzu sürekli olarak yenilediğimizden düşük fiyatlara en son model araçları kullanıyor olacaksınız

Kiralama ihtiyaçlarınız ne olursa olsun, emrinizdeyiz