Gizlilik Politikası

1. Anadolu Otomotiv Bilgi Koruma Politikası

Anadolu Araç Kiralama Sizden İsminizi Soyisminizi, Telefon Numaranızı, T.c Kimlik Numaranızı, Doğum Tarihinizi,Ehliyet Alış Tarihinizi, E-Mail Adresinizi istiyor. Bu bilgiler sizin rezervasyonunuzu gerçekleştirirken, isteklerinizle ilgili bir sorunumuz olduğunda sizinle temasa geçerken veya size rezervasyonunuzun elektronik konfirmasyonunu gönderirken bize yardımcı oluyor.Eğer E-Bülten üyeliğiniz var ise firmamızın dönem dönem oluşturduğu kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Okuyacağınız gizlilik politikası müşteri bilgilerinin mahremiyeti çerçevesinde uygulanmaktadır.

Bu site aracılığıyla elde edinilen kişisel bilgileri araç kiralama faaliyetlerinin yönetimi ve bu faaliyetlerin geliştirilmesine yardımcı olması amacıyla firma kayıtlarımızın bir parçası olarak saklayacağız. Tüm araç kiralama işlemlerinde KABİS Emniyet sistemine müşteri bilgi girişi yapılmaktadır.Emniyet gerekli gördüğü durumlarda müşteri kimlik bilgilerini firmamızdan talep edip alabilmektedir.Sigorta firmaları da gerekli durumlarda bilgileri firmamızdan talep edip alabilmektedir.

2. Anadolu Otomotiv Hangi Bilgileri Topluyor?

Ehliyet Bilgisi,Uçuş Bilgileri,E-Mail Adresi

3. Anadolu Otomotiv bilgilerinizi nasıl koruyor?

Kredi kartı detayları vb. güvenlik gerektiren bilgiler gerekli olduğunda Secure Socket Layer ( SSL ) adı verilen şifreleme teknolojisini kullanıyoruz.

4. Anadolu Otomotiv on-line promosyonlar

Sitemizde yer alan herhangi bir yarışmaya katılmanız halinde, gerektiğinde sizi bilgilendirebilmek için belli kişisel bilgilerinizi isteyeceğiz. Her yarışma ve promosyonun koşul veya kuralları değişebileceğinden promosyon / yarışma sırasında duyurulacaktır. Eğer 3. şahıslar üzerinden bir ödül verilmesi söz konusu ise, söz konusu bu bilgiler ödülün dağıtımı için 3. şahıs ile paylaşılır. 

5. Anadolu Otomotiv on-line Anketler

Herhangi bir on-line ankete katıldığınızda belli kişisel bilgiler, örneğin yaşınız ve/veya geliriniz gibi demografik bilgiler vermeniz istenebilir. Bu bilgilerin isterseniz tamamını verebilir veya hiçbirini vermeyebilirsiniz. Bu anketlerin sonuçları sitemizin özelliklerini ve kullanılabilirliğini geliştirmek amacıyla kullanılacaktır.